Srpen 2012

Cestovní horečka

31. srpna 2012 v 8:46 | Limela |  Info o dodatcích


Dalším dodatkem, se kterým bych vás chtěla seznámi nebo třeba poučit je Cestovní horečka. Jak už je z názvu patrné, jedná se o dodatek, který se zajímá o cestování. Není to však cestování jen tak, na rozdíl od rekreace ve druhém dílu v dodatku šťastnou cestu nebo dokonce v prvních The Sims dodatku On holiday. V cestovní horečce se vydáme za poklady, stanou se z našich simíků dobrodruzi prozkoumávající hrabky v Egyptě, Francii nebo Číne? Stačí si jen vybrat! Plněním těchto dobrodružství simík stoupá v úrovních víza, která určují jeho maximální pobyt v dané destinaci. A nejen to. Toto vízum také určuje jaké věci si můžeme obstarat u speciálního obchodníka, který se združuje většinou u obchodů nebo u sebe doma. A pokud bude úroveň víza našeho simíka na třetí, tedy nejvyšší, úrovni může si dokonce koupit prázdninový domek, ale může ho koupit jen v zemi, kde dosáhl nejvyššího víza. S cestovní horečkou přichází i další nová bytost a tou je mumie. Ale její potkání může pro vašeho doprodruha znamenat i smrt. Mumie vás totiž může proklít a simík pak musí odprosit u sfingy. (pokud vím jsou ni jiné způsoby, ale ještě jsem je nemusela zjišťovat :D) Kromě mumie přibydou i tři nové dovednosti a to nektarologie (něco jako vinařství), bojová úmění a fotografování. Osobně považuji fotografování za nejtěžší. A na konec mám jeden tip. Občas možná naleznete po světě obrovské balvany, které jdou prozkoumat. Tyto balvany jdou odstranit "kouzelnou tyčkou" z Číny. Právě v Číně dostanete úkol tuto tyčku najít. Jakmile ji máte v inventáři, váš simík už se nebude otravovat s hromadami sutě, stačí jedno mávnutí a jsou pryč. Pokud však nemůžete tyčku najít nebo vám nepřichází v číně úkol, můžete si, pokud vám nevadí podvádění a cheatování, pomocí cheatu testingcheatsenabled true a následovně buydebug tuto tyčku koupit :)SimsCast 2

30. srpna 2012 v 11:40 | Zuzu* |  Odkazy na SimsCasty.

SimsCast 1

30. srpna 2012 v 11:36 | Zuzu* |  Odkazy na SimsCasty.

SimsCast

30. srpna 2012 v 11:33 | Zuzu* |  Odkazy na SimsCasty
  • Jedinečný pořad o hře The Sims 3
  • novinky a zajímavosti ze světa Simíků
  • každý měsíc,nový díl


Už 7. září!

30. srpna 2012 v 11:04 | Limela |  Info o dodatcích


Dámy a pánové, už 7. září, tedy první pátek v novém školním roce, vyjde nový dodatek, který se bude týkat magického světa, Obludárium! Setkáme se v něm například s čarodějkami, vílami, novými vylepšenými upíry, zombie a vlkodlaky. S tím přichází také funkce být touto osobou už od vytvoření simíka. Když budeme vytvářet, tak dostaneme na výběr, zda chceme být člověkem či nějakým jiným tvorem. Možná vám přijde stejně jako mně ze začátku podivné, že se mají obejvit další upíři a přitom už byli upíři v dodatku Po Setmění... lámali jste si hlavu zda budou dva druhy nebo budou majitelé PoSe ošizeni o novou postavu? Podle informací na oficiálním webu se můžou těšit i ti, kteří už upíry ve své hře mají! Prý si s tímto problémem lámali hlavu i tvůrci tohoto dodatku. Došli však k rozhodnutí, že dva druhy upírů nebudou. Můžeme se tak těšit, že naši upíři z PoSe budou vylepšeni a budou mít nové funkce. Jak už jsem výše zmínila tento dodatek nepřináší jen nové upíry, ale i čarodějky a další. O čarodějky jsem se zajímala především a o to co jsem se dozvěděla se ráda podělím :) Naše čaarodějky se budou dělit na hodné a zlé. To prý ale neznamená, že by hodné čarodějky mohly sesílat pouze dobrá kouzla... Občas přece každý potřebuje někoho poškádlit. A to platí i pro zlé čarodejnice. Alespoň pro mě další dobrou funkcí je to, že dětem čarodějek se budou schopnosti projevovat už od malička. Nebudeme je však moci vyvolávat úmyslně. Čarodějné schopnosti se plně projeví až v období teenagerství. Také jsem se dočetla o novém dopravním prostředku, jak jinak koště! A budou ho moci používat i Simíci, kteří žádné čarodějné schopnosti nemají. Dále ještě vlkodlaci, zombie a víly, o těch jsem však ještě nenačerpala dostatečné množství informace, takže až někdy příště :)Co to vlastně je?

30. srpna 2012 v 11:04 | Zuzu |  Další informace

  • The sims 3 - Svoboda v The Sims 3 vás inspiruje díky nekonečným kreativním možnostem a pobaví vás nečekanými překvapeními, která mohou být více, či méně příjemná. Vytvořte si více než milión originálních simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si vše od jejich vzhledu, přes osobnost až po domov snů. Poté se s nimi vydejte objevovat nová místa ve městě a setkávat se s dalšími simíky ve čtvrti. Sims 3 poskytují svobodu volby zda naplníte osudy svých simíků a splníte jim jejich sny, či nikoli!

Úvod

30. srpna 2012 v 10:24 | Limela a ZuzuZdravíme všechny fanoušky The Sims. Já jsem Limela a Zuzu je moje společnice na tomto blogu. Já hraji The Sims už od prvního dílu a momentálně já i Zuzu hrajeme střídavě druhý a třetí díl. Rády bychom na tomto blogu informovaly o novinkách ve světě Simíků. Ale také bychom chtěly zde publikovat nějaká svá díla - obrázky, videa, komiksy. A doufáme, že bychom mohly získat alespoň pár čtenářů, abychom se s tím nedělaly pro nic za nic :)